Vestavěné skříně

Vestavěné skříně umožňují nejen maximální využití prostoru, ale zároveň svým designem dotváří váš interiér.

Vnitřní prostor našich vestavěných skříní vyrábíme jako plnohodnotný pevný korpus vybavený dle požadavků zákazníka policemi, šatními tyčemi (pevnými či sklopnými pro snadný přístup k vašim oděvům), kvalitními zásuvkami, výsuvnými policemi, výsuvnými koši, prostorem pro žehlicí prkno...


Dveře vestavěných skříní jsou buď posuvné na kvalitních posuvech či otevírací (otočné). Dveře mohou být plné, dělené s kombinací materiálů, zrcadlové, skleněné.


Zde si prohlédněte naši fotogalerii vestavěných skříní na míru


Zhotovíme pro vás grafický 3D návrh vaší vestavěné skříně společně s nezávazným cenovým rozpočtem.


Vlastní výrobě předchází zaměření daného prostoru a samozřejmostí je následná odborná montáž.

 

 


obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde