Studentské pokoje a nábytek

Dospěly Vaše děti do věku, kdy už pro ně zkrátka dětský pokoj není adekvátní? Přemýšlíte, jak jim bydlení zpříjemnit a jak jim pokoj co nejvíce přizpůsobit tak, aby vyhovoval požadavkům jejich středoškolského nebo dokonce vysokoškolského studia? Neváhejte se na nás obrátit.

Napište si o nezávaznou nabídku

Studentský pokoj pro učení, zábavu i odpočinek

Máme bohaté zkušenosti nejenom s výrobou jakéhokoli nábytku na míru, ale také s vybavováním celých místností, bytů či domů. Díky tomu dokážeme poradit, jak zařídit studentský pokoj. Uvědomujeme si, že dospívající lidé mají specifické nároky, zcela odlišné od nároků dětí nebo naopak dospělých, a proto se při návrhu i výrobě nábytku do studentského pokoje snažíme maximálně vycházet nejenom z aktuálních módních trendů, ale také z konkrétních představ jejich budoucích obyvatel.

 

Studentský pokoj je místem, kde dospívající či mladý dospělý tráví většinu svého času doma, místem, kde se učí, spí, odpočívá, baví se. Při své práci usilujeme o to, aby námi zařízený pokoj vyhovoval všem požadavkům. Studentský pokoj musí být dostatečně útulný a nábytek, kterým je vybaven, by měl být maximálně pohodlný. Nábytek do studentského pokoje musí také nabízet dostatek úložného prostoru, který je pro studenty zavalené knihami a skripty důležitý.

 

Poradíme si dokonce i v situaci, kdy bydlíte v menším bytě a jste prostorově omezeni. Jsme přesvědčeni, že nábytek do malého studentského pokoje může být stejně moderní a funkční, jako nábytek do prostorově bohatých pokojů. Jsme schopni navrhnout a vytvořit takový nábytek, který bude na jedné straně skýtat co největší úložný prostor a zároveň nebude působit dojmem, že zabírá celý pokoj. I v malém pokoji může nábytek působit vzdušně, naším cílem je se o takovýto dojem postarat. Jiným specifickým úkolem je návrh studentského pokoje pro dva či více lidí. Musí-li se o pokoj dělit sourozenci, je zapotřebí pečlivě plánovat jeho rozložení tak, aby vznikl osobní prostor pro každého z nich. I s tím si však poradíme.

Studentský pokoj

Návrhy studentských pokojů od bytového architekta

Námi vyrobený studentský nábytek na míru je nejenom módní a stylový, ale také velmi funkční a odolný. Volba kvalitních materiálů Vám zaručuje jeho dlouhou životnost a díky široké paletě nabízených materiálů a barev se můžete spolehnout, že vašemu synovi či dceři vytvoříme pokoj přesně podle jeho či jejích snů.  Jsme přitom schopni vytvořit nábytek přesně podle Vašeho konkrétního zadání, stejně jako Vám rádi ve spolupráci s designéry a bytovými architekty vytvoříme zcela unikátní návrh, který z vašeho pokoje udělá skutečně příjemné prostředí.


obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde