Kuchyně na míru - postup objednání

Mám zájem o kuchyni na míru. Jak postupovat?

1/  Domluvte si schůzku v naší vzorkovně

Nejprve nás prosím kontaktujte (telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách) a domluvte si předem schůzku.

Na schůzku s sebou vezměte půdorys místnosti, a plány elektrických vývodů, odpadů a přívodů vody, pokud jsou již hotové. Počítejte prosím s tím, že schůzka potrvá hodinu až hodinu a půl.

V naší vzorkovně si můžete prohlédnout kuchyně a veškeré vzorníky, abyste si mohli vytvořit představu o možném materiálovém a barevném řešení vaší budoucí kuchyně.

 

2/ Po konzultaci v naší vzorkovně Vám zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci.

V případě, že již máte svůj vlastní návrh, 3D vizualizaci, plánek kuchyně na zakázku, zašlete nám ho na náš e-mail, vypracujeme vám cenovou kalkulaci podle něj.

 

3/ Po schválení předběžné kalkulace vám zpracujeme grafický návrh kuchyně. Cena návrhu je 1 500 korun. Pokud si u nás kuchyni objednáte, je návrh zdarma, tzn. že vám bude tato částka odečtena z celkové ceny kuchyně. Návrh samozřejmě jakkoli následně upravíme na základě vašich připomínek a přání do podoby, se kterou budete spokojeni.

4/ Po objednání a uhrazení zálohy (50% z celkové ceny kuchyně) následuje schůzka u Vás kvůli přesnému zaměření.

 

5/ Pokud ještě nemáte hotovy rozvody, v dalším kroku od nás obdržíte instalační plány pro připojení elektrické energie, plynu, vody a odpadů korespondující s připraveným návrhem.

 

6/ Dodací termín pro montáž kuchyně na míru u vás je 8 týdnů od uhrazení zálohy. Asi tak týden předem vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme si přesné datum a čas montáže. Montáž kuchyně trvá 1 až 2 dny.

 

7/ Když je kuchyň hotova, zašleme vám vyúčtování a fakturu na úhradu doplatku.

Na naše kuchyně (stejně jako na všechny naše výrobky) se vztahuje záruka dle platných předpisů, tj. 24 měsíců ode dne předání. Na kování BLUM se vztahuje doživotní záruka.

Napište si o nezávaznou nabídku

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na naší e-mailové adrese, prostřednictvím formuláře nebo na našich telefonních číslech.


obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde