O nás

Truhlářství Aleš Souček bylo založeno v roce 1992. Hlavní činností našeho truhlářství je zakázková výroba nábytku a interiérů. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně, veškerý interiérový nábytek, venkovní terasy a pergoly, ale i atypické interiéry, či vybavení komerčních prostor.

Z vašeho bytu či domu vám pomůžeme vytvořit skutečný domov, ať už ve spolupráci s designéry, bytovými architekty anebo podle vlastních grafických návrhů. V případě zájmu o spolupráci s osvědčenými bytovými designéry či architekty přejděte na naši stránku Výhody spolupráce zde:  www.astr.cz/vyhody-spoluprace/

V naší vzorkovně v Praze vám poradíme s výběrem nábytku a nábytkových či kuchyňských doplňků nebo s návrhem interiéru. Můžete si vybrat z širokého sortimentu materiálů a barev. Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

K vyráběným kuchyňským linkám nabízíme také dodávku vestavných spotřebičů, dřezů a baterií všech předních značek.

Veškerá naše výroba (kuchyně na míru, vestavěné skříně, zakázkový nábytek do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, předsíní, koupelnový nábytek) je dokončena kvalitní montáží, na které závisí výsledek celé zakázky.

 


Vzorkovna Praha

obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde