Nábytek na míru

Kromě kuchyní a vestavěných skříní vyrábíme také veškerý ostatní nábytek na míru - nábytkové sestavy do obývacích pokojů, předsíní, do dětských pokojů, ložnic, pracoven, koupelen.  Vyrábíme samostatné skříně, postele, noční stolky, komody, knihovny, pracovní stoly, kontejnery k pracovním stolům.

Vše v potřebných rozměrech, ve vámi vybraných materiálech a barvách, vše sladěno přesně do vašeho interiéru, není třeba dělat žádné kompromisy a vybírat sériový nábytek v různých prodejnách.

Dětské pokoje
Vyrábíme dětské pokoje na zakázku. Využitím široké škály barev a materiálů můžete pro své děti vytvořit prostředí, ve kterém si budou rádi hrát, učit se, odpočívat. I dětský pokoj můžete zařídit přesně na míru: postel, stůl do dětského pokoje, skříň – samostatnou či vestavěnou skříň, samostatné skříňky, knihovnu či police.

Zde se podívejte na galerii dětských pokojů

Ložnice
Vyrábíme nábytek do ložnice. Postele, noční stolky, komody do ložnice, skříně samostatné či vestavěné. Dodáme i matrace a rošty dle vašeho výběru od našeho dodavatele. 

Zde se podívejte na galerii ložnic

Koupelnový nábytek
Koupelny, které často nebývají příliš prostorné, ale vyžadujeme od nich, aby přesně sloužily svému účelu, je velmi výhodné vybavit nábytkem přímo na míru. Skříňkou po umyvadlo, které jste si vybrali, zrcadlovou skříňkou nad umyvadlo s úložným prostorem, vyšší závěsnou úložnou skříňkou. Vše přesně do daného prostoru a v designu, který bude přesně ladit s ostatním zařízením vaší koupelny.

Zde se podívejte na galerii kopelen


Předsíně
Vyrábíme předsíňové stěny, botníky, skříně, obklady stěn, vestavěné skříně. Vše přesně do daného interiéru, tak aby vaše předsíň sloužila svému účelu a zároveň jste se hned po příchodu domů cítili opravdu dobře. 

Zde se podívejte na galerii předsíní

Pracovna
V dnešním domě či bytě nemůže chybět pracovna či alespoň pracovní či chcete-li počítačový koutek. Pokud už nechcete mít notebook a papíry rozložené po jídelním stole či konferenčním stolku, je čas přemýšlet, kde a jak si doma  zařídit pracovní kout přesně pro vás, vám na míru. 

Zde se podívejte na galerii pracoven

Obývací pokoje
Vyrábíme nábytkové stěny, skříňky pod TV, stěny za TV, vše do daného prostoru, sladěno barevně i materiálově, přesně dle vašich požadavků nebo vám rádi s vašim návrhem pomůžeme. 

Zde se podívejte na galerii pracoven

 

Ostatní

Zabýváme se i ostatní truhlářskou i stavebně truhlářskou prací. Terasy, pergoly, zábradlí, dřevěné obložení.

Zde se podívejte na galerii ostatní výroby


obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde