Kuchyně rustikální

Pro rustikální kuchyni na míru se rozhodnou milovníci tradice, kteří mají rádi nábytek našich babiček. Rustikální neboli vesnické či selské kuchyně si dříve lidé pořizovali spíše na chalupy či chaty, ale stále častěji takové kuchyně na zakázku vyrábíme do rodinných domů i bytů. Je to proto, že atmosféra a romantika takové kuchyně navozuje klid a pohodu a tak se stává přesně tím místem, kde se chce rodina sejít po náročném pracovním dni. Návrat k tradici je důvod, proč si v dnešním uspěchaném moderním světě rustikální kuchyně nacházejí čím dál víc příznivců.

Napište si o nezávaznou nabídku

Pořízení rustikální venkovské kuchyně na míru v žádném případě neznamená slevovat z jejího vybavení. Přestože se jedná o nábytek starobylého designu, kvalita a účelnost dosahuje maximální úrovně a do stylového interiéru lze vhodně zakomponovat i moderní doplňky a spotřebiče.

Prohlédněte si naši fotogalerii rustikálních kuchyní na míru.


obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde