Kuchyně na zakázku Praha

Ne každému vyhovuje nabídka hotových kuchyní. Někdy je limitem malý nebo atypický interiér, jindy člověk uvažuje mezi dvěma typy kuchyní a nemůže se rozhodnout. Nemusíte se spokojit s kompromisním řešením. Nabízíme Vám kvalitní kuchyně na zakázku, jejichž ukázku můžete vidět na naší pobočce v Praze, které jsou unikátní a sestavené jen z těch nejlepších prvků, například kováním BLUM s doživotní zárukou. Od luxusní kuchyně v laku (matném či lesklém) nebo dýze, přes klasickou kuchyni s fóliovaným provedením až po dřevěný rustikální styl, naše kuchyně na míru krásně doplní Váš interiér.

 

Pokud vám stará kuchyně brání v kuchařském rozletu nebo už je prostě opotřebovaná dlouholetým užíváním, kontaktujte nás a domluvte si návštěvu v naší vzorkovně v Praze, kde vám rádi pomůžeme se sestavou vaší kuchyně. Navrhneme vám provedení vaší kuchyně na míru tak, aby bychom co nejlépe využili daný prostor. Zjistíme Vaše představy o barevném a stylovém řešení Vaší nové kuchyně na míru a představíme Vám už realizované návrhy kuchyní, ve kterých se můžete inspirovat.

 

Budete-li chtít, můžeme Vám nabídnout také služby bytových architektů, se kterými úspěšně spolupracujeme.

 

3D návrhy kuchyní

Na základě návštěvy pro vás vytvoříme 3D návrh kuchyně, takže si novou kuchyni na zakázku lépe představíte. Po zapracování Vašich připomínek do návrhu začnou naši zkušení řemeslníci kuchyni realizovat a za dva měsíce můžete na nové kuchyňské lince na míru začít vařit.

 

Jak může Vaše kuchyně na zakázku vypadat? Podívejte se do naší fotogalerie:

 

Kuchyně moderní                             Kuchyně rustikální                      Kuchyně klasické

 

Po celou dobu přípravy nás můžete inspirovat svými nápady. Kombinací vašich představ a našich dlouholetých zkušeností s návrhy a výrobou kuchyní na míru vznikne chytře řešená a stylová kuchyně, která jistě nadchne Vás i všechny Vaše známé. Jakým jídlem je nadchnete při společném obědě nebo večeři, to už necháme na Vás.

 

Výhody našich kuchyní na zakázku

Mezi největší výhody kuchyní na zakázku od naší firmy patří:

 

  • Naše dlouholeté zkušenosti – výroba kuchyní na zakázku je naším oborem už přes dvacet let
  • Náš kuchyňský nábytek i další prvky jsou vysoce kvalitní
  • Naše kuchyně na zakázku se přizpůsobí Vašemu prostoru (malé kuchyňské linky, kuchyňské linky do paneláku) i dalším preferencím (rozličné materiály a provedení, luxusní kuchyně)
  • 3D návrhy kuchyní 

obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde