Kuchyně na míru Praha

Kuchyň je v domácnosti velmi důležitá. Neslouží totiž pouze k vaření, je to často jediné místo, kde se setkává celá rodina a tráví u jídla společný čas. K zařizování kuchyně je proto nutné přistupovat s velkou péčí. Pokud se nechcete omezovat a toužíte po kuchyni, která by do vaší domácnosti zapadala, doporučujeme pořídit si kuchyň na míru v naší pobočce v Praze přesně podle vašich představ a potřeb.  Kuchyň na míru umožní nejlépe využít daný prostor, a zároveň se stane krásnou a příjemnou místností, která bude základem Vašeho domova.

Napište si o nezávaznou nabídku

Pro každý prostor se hodí jiný tvarový typ kuchyňské linky na míru. Kromě jednoduchého členění kuchyně, které je vhodné do velmi úzkého prostoru a větších kuchyní s dvěma linkami můžete zvolit také typ “s ostrůvkem” nebo moderní tvar “L”. V této variantě může být kuchyňský nábytek propojený s malým jídelním stolkem, takže šikovně využijete omezený prostor. Pokud si nejste jisti ideálním tvarem vaší kuchyně na zakázku, rádi vám poradíme.

Tvarem kuchyně na zakázku však ještě výběr nekončí. Jestli sledujete trendy v oblasti interiérů nebo bydlíte v novém domě, možná se vám bude nejvíce líbit kuchyň na míru v moderním stylu. Tento typ kuchyně je vhodné doplnit i designovými spotřebiči. Toužíte spíše po elegantní kuchyni, která bude hlavně funkční a ne příliš výstřední? Zkuste si nechat navrhnout kuchyni z naší klasické nabídky. A nezapomínáme ani na příznivce starých časů a neuspěchaného vaření. V rustikální kuchyni bude každý koláč chutnat jako od babičky.  

Zde si prohlédněte naší fotogalerii kuchyní na míru:

 

Kuchyně moderní                  Kuchyně rustikální           Kuchyně klasické

 

Pokud uvažujete o kuchyni na míru, zhotovíme pro Vás 3D grafický návrh kuchyně zdarma společně s nezávazným cenovým rozpočtem. Náš kuchyňský architekt přijde zaměřit prostor, ve kterém bude kuchyňská linka na zakázku umístěna. Samozřejmostí je také odborná montáž včetně zapojení vestavěných kuchyňských elektrospotřebičů.

Pro všechny typy kuchyní na zakázku nabízíme široký výběr materiálů a barevných kombinací. V nabídce máme také různé typy dvířek (masivní, dýhované, lakované, fóliované, matné či lesklé) a pracovních desek (klasických, z Corianu, umělého či přírodního kamene). Kuchyni na míru dotvoříme vhodně vybranými úchytkami a obkladovými deskami. Náš kuchyňský nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou. Od našich dodavatelů odebíráme špičkový materiál, skříňky osazujeme kováním BLUM s doživotní zárukou.


obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde