Kuchyně moderní

Moderní kuchyně na zakázku se vyznačují jednoduchostí tvarů a vzdušným designem. Trendem je propojení kuchyně a jídelny s obývacím prostorem. Trendem v moderních kuchyních jsou, jsou lakované, fóliované nebo dýhované povrchy, hladké bez profilací, často ve vysokém lesku. V moderních kuchyních převažují šuplíkové systémy, využívají se prvky skla a hliníku.

Napište si o nezávaznou nabídku

Vestavěné spotřebiče jako např. lednice, myčka, mikrovlnná trouba jsou schované za stejnými dvířky, jako mají skříňky s úložným prostorem. Neodmyslitelně k moderní kuchyňské lince patří osvětlení kuchyně provedené z LED světel, které je v podobě světelných polic, pásků, nebo dna skříněk jako doplněk k osvětlení pracovního prostoru, ale i k navození příjemného prostředí v kuchyni. V moderních kuchyních je trendem bezúchytový systém nebo AL profily - úchytky, které jsou zafrézované v hraně dvířek.


obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde