Kuchyně klasické

Klasické kuchyně na míru volí lidé, kteří nechtějí zkoušet moderní trendy, preferují praktičnost, dostatek úložného prostoru a nadčasový design.

Proto se při vytváření klasické kuchyně klade důraz na osvědčený a střízlivý design nepodléhající moderním trendům. Tato kuchyně se vám bude líbit i po letech.

Stejně jako jiné typy kuchyní, i pro výrobu klasických kuchyní na zakázku používáme nové, kvalitní a odolné materiály se snadnou údržbou. Osazujeme je vysoce kvalitním kováním – výsuvy a panty BLUM.

Pro klasickou kuchyň na zakázku volíme dvířka v dekoru dřeva, ale i barevná, např.v barvě vanilky, bílé anebo v kombinaci barvy s dřevodekorem (hlavně s bukem, olší či třešní).

Prohlédněte si naši fotogalerii klasických kuchyní na míru.

Napište si o nezávaznou nabídku


obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde