Dětské pokoje a nábytek

Nudným a jednotvárným dětským pokojům s unifikovaným nábytkem už dávno odzvonilo. V současné době téměř nekonečných možností máte při zařizování dětského pokoje k dispozici opravdu široký výběr materiálů, barev, stylů a designů, díky čemuž se pro Vás výběr nábytku do dětského pokoje může stát skutečně zábavnou a kreativní činností. Moderní dětské pokoje zpravidla bývají vybaveny multifunkčním nábytkem, který hraje všemi barvami a dotváří tak atmosféru celé místnosti. Důležitým parametrem nábytku určeného dětem je přirozeně jeho kvalita a odolnost. V závislosti na věku dětí a vašich požadavcích jsme schopni vyrobit jakýkoli kus nábytku z omyvatelných a snadno udržovatelných materiálů. Co se kvality týká, klademe maximální možný důraz na pevnost použitých materiálů tak, aby nábytek odolal všem hravým aktivitám, ke kterým se vaše ratolesti uchýlí.

Napište si o nezávaznou nabídku

Dětský nábytek

Dětský nábytek musí být odolný a prostorný, aby bylo kam uklidit nepořádek

Důležitou součástí dětského pokoje je velká šatní skříň. Ta by v sobě měla kombinovat především dva prvky, kterými jsou velká kapacita úložného prostoru a pro dítě odpovídající dostupnost. Další podstatné kusy nábytku v dětském pokoji tvoří například stůl nebo nejrůznější hrací koutky či boxy určené ke skladování hraček. Možná tím nejdůležitějším kusem nábytku do dětského pokoje je však postel. Ta by měla být nejenom pohodlná, aby se v ní dobře spalo, ale také by se měla dítěti líbit. Rádi pro Vás vytvoříme originální designy dětských postelí, které podnítí už tak bohatou dětskou fantazii. Co je v rámci zařizování dětského pokoje také důležité, je jeho členění. Každý dětský pokoj by měl zahrnovat nejenom prostor určený k odpočinku, ale také prostor určený ke hraní.

Dětské pokoje

Návrh dětského pokoje od bytového architekta

Jestliže si se zařizováním pokoje pro vaše dítko nevíte rady, nebojte se na nás obrátit. V případě zájmu pro Vás rádi vytvoříme jedinečný návrh dětského pokoje pro kluky i holky, při jehož tvorbě kompletně vycházíme z vašich představ a požadavků. Návrh sestavený ve spolupráci s designérem a bytovým architektem tak podléhá vašemu schválení a v případě jakýchkoli připomínek bude upraven či zcela přepracován. Při tvorbě návrhu i následné realizaci plně zohledníme Vámi stanovený finanční rozpočet, který nebudeme překračovat. Jsme schopni vyrobit luxusní dětský nábytek stejně jako levné, jednoduché a přitom elegantní vybavení pokoje. Tak či onak, vždy klademe důraz na odpovídající kvalitu použitých materiálů i odvedené práce. V případě, že nedisponujete dostatečně velkými prostory, nevadí. Všechen nábytek vyrábíme na míru a jsme schopni zužitkovat doslova každý centimetr pokoje tak, aby skýtal jednak dostatečný úložný prostor a jednak aby v něm stále zůstalo volné místo na hraní. S naší pomocí svému potomkovi připravíte dětský pokoj snů


obr

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyňský nábytek, kuchyně na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem kuchyně dle vašich představ. Kuchyň od nás se stane centrem vaší domácnosti. Vyrábíme kuchyně moderní, rustikální i klasické, a to tak, aby splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků.

více zde
obr

Skříně na míru

Naše vestavěné skříně na míru maximálně využívají daný prostor. Vnitřní uspořádání skříní provedeme přesně dle vašich požadavků a poskytne vám tak dostatek úložných prostor. Vestavěná skříň je nejen praktická, ale svým moderním vzhledem oživí každý interiér.

více zde
obr

Nábytek na míru

Vyrobíme a dodáme vám jakýkoli prvek vašeho interiéru. Vše tak můžete rozměrově i barevně sladit do harmonického celku. Postele, noční stolky, nábytek do dětských pokojů, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, botníky, pracovny, stoly, dodáme vám interiérové dveře i samostatné police či policové systémy.

více zde